ПрАТ "КрКЗ"

Код за ЄДРПОУ: 00231610
Телефон: (0536) 76-42-23
e-mail: krkz@wheels.com.ua
Юридична адреса: 39611, Полтавська обл., місто Кременчук, проїзд Ярославський, будинок 8
 

Річний звіт за 2011 рік

Опис бізнесу(текстова частина)

Важливі події розвитку (в тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ) Кременчуцький колiсний завод створено у 1961 роцi, як спецiалiзоване пiдприємство по виробництву колiс до автомобiлiв, тракторiв, комбайнiв i iншої сiльськогосподарської технiки з метою забезпечення широкомасштабного розвитку автомобiльних, тракторних i iнших заводiв по усiй територiї колишнього Радянського Союзу.
ВАТ "Кременчуцький колiсний завод" засновано згiдно Наказу Мiнiстерства промислової полiтики України, вiйськово-промислового комплексу i конверсiї України вiд 13 липня 1994 року №1048 шляхом перетворення державного пiдприємства Кременчуцький колiсний завод у вiдкрите акцiонерне товариство, згiдно Наказу Президента України "Про корпоратизацiю державних пiдприємств" вiд 15 червня 1993 року №210I93. Засновником товариства виступила держава в особi Мiнiстерства машинобудування вiйськово-промислового комплексу i конверсiї України. З 01.01.2003 р. Державної частки в статутному фондi ВАТ "КрКЗ" немає. Форма власностi - приватна. З 23.03.2011 р. згiдно рiшення Загальних зборiв акцiонерiв вiдкритого акцiонерного товариства "Кременчуцький колiсний завод" вiд 18.03.2011 р. (Протокол №16) вiдбулася змiна найменування Товариства з вiдкритого акцiонерного товариства "Кременчуцький колiсний завод" на публiчне акцiонерне товариство "Кременчуцький колiсний завод".
Про організаційну структуру емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі у відповідності з попереднім звітним періодом До складу товариства входять:
1) Управлiння: економiчне управлiння; управлiння капiтального ремонту i будiвництва;
2) Виробничi цехи: цехи виготовлення колiс; цех фарбування;
3) Допомiжнi цехи: цех ремонту i верстатобудування; енергосиловий цех; iнструментально-штамповий цех; транспортний цех
4) Головна бухгалтерiя заводу.
5) Вiддiли: фiнансовий вiддiл; вiддiл АСУ; вiддiл комп`ютерних систем; виробничий вiддiл; вiддiл головного енергетика; вiддiл головного механiка; вiддiл головного технолога; вiддiл верстатобудування; вiддiл збуту; вiддiл комплектацiї i матерiально-технiчного постачання; вiддiл технiчного контролю; вiддiл охорони працi i навколишнього середовища; адмiнiстративно-господарський вiддiл; вiддiл роботи з персоналом.
6) Спецiальне конструкторське бюро.
7) Центр випробування колiс.
8) Об`єкти соцкультпобуту: база вiдпочинку "Лiсова галявина"; цех громадського харчування i торгiвлi.
9) Воєнiзована вiдомча охорона (загiн).
Будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій Пропозицiї не надходили.
Опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо) Бухгалтерський облiк господарської дiяльностi пiдприємства здiйснюється бухгалтерською службою, до якої вiдноситься головна бухгалтерiя заводу, а також працiвники економiчних служб в виробничих пiдроздiлах пiдприємства. ЦГХiТ складає окремий баланс своєї дiяльностi. Складання зведеного балансу дiяльностi пiдприємства здiйснює головна бухгалтерiя заводу.
Вiдображення господарських операцiй ведеться iз застосуванням журнально - ордерної форми облiку та автоматизованої системи збору i обробки iнформацiї "IТ-пiдприємство".
В облiку основних засобiв застосовувати такi принципи i методи:
Вартiсну межу для визнання об'єктiв основних засобiв встановити в розмiрi 1000 грн.
Для нарахування амортизацiї об'єктiв основних засобiв використовуеться прямолiнiйний метод амортизацiї.
Строк корисного використання об'єктiв основних засобiв та норми амортизацiї встановлено по видам основних засобiв.
В облiку iнших необоротних матерiальних активiв застосовуються такi принципи i методи:
Iншими необоротними матерiальними активами визнаються матерiальнi активи iз строком корисного використання бiльше року та вартiстю менше 1000 грн. (для спецiнструменту та пристосувань - без обмеження вартостi).
Нарахування амортизацiї проводяться - для бiблiотечних фондiв - в розмiрi 100% вартостi в перший мiсяць експлуатацiї; для малоцiнних та iнших необоротних матерiальних активiв, в т.ч. спецiнструменту та пристосувань - в розмiрi 50% вартостi в перший мiсяць експлуатацiї, та 50% по закiнченню строку експлуатацiї.

В облiку нематерiальних активiв застосовуються такi принципи i методи:
Вартiсна межа для визнання нематерiальних активiв встановлена в розмiрi 1000 грн.

Нарахування амортизацiї проводиться з використанням прямолiнiйного методу амортизацiї. Строк корисного використання об'єктiв нематерiальних активiв встановлюється комiсiйно, при введеннi об'єктiв в експлуатацiю.

До малоцiнних та швидкозношуваних предметiв вiдносяться активи, iз строком корисного використання менше року та не вiдповiдаючим визначенню об'єктiв основних фондiв. Облiк МШП в експлуатацiї проводиться кiлькiсно. Нарахування амортизацiї проводиться в розмiрi 100% вартостi в перший мiсяць експлуатацiї. Для облiку запасiв застосовуються планово-розрахунковi цiни, для списання запасiв з балансу метод FIFO
Аналiтичний облiк операцiйних витрат проводиться вiдповiдно затвердженої номенклатури статей калькулювання собiвартостi продукцiї та класифiкатору шифрiв виробничих витрат. Чистий прибуток, одержаний в результатi звичайної дiяльностi пiдприємства використовується на статутнi цiлi: поповнення власних обiгових коштiв, капiтальнi iнвестицiї, виплату дивiдендiв в розмiрах визначених загальними зборами акцiонерiв.
Текст аудиторського висновку Ми, незалежнi аудитори Товариства з обмеженою вiдповiдальнiстю "Сiчень-Аудит" (Свiдоцтво №3422 вiд 24.06.2004 року про внесення до "Реєстру аудиторських фiрм та аудиторiв, якi одноособово надають аудиторськi послуги", згiдно рiшення № 136 АПУ), на пiдставi договору № 8 вiд 14 лютого 2012 року - Олiмпiюк Iгор Миколайович (Сертифiкат №000988 серiї "А", виданий рiшенням Аудиторської палати України, рiшення №-45 вiд 16 травня 1996 року з термiном дiї до 16 травня 2015 року), Кальник Iгор Олександрович (Cертифiкат №004882 серiї "А", виданий рiшенням Аудиторської палати України № 104 вiд 30 листопада 2001 року, термiн дiї сертифiката продовжено до 30 листопада 2015 року), провели аудиторську перевiрку фiнансових звiтiв ПАТ "КрКЗ" станом на 31 грудня 2011 року.
Звiтний перiод - з 01.01.2011 року по 31.12.2011 року. Час проведення аудиту - з 14 лютого 2012 року по 28 березня 2012 року. Мiсце проведення та дата видачi аудиторського висновку - м. Полтава, вiд "28" березня 2012 року.
У вiдповiдностi до вимог Цивiльного кодексу України та професiйної етики аудитори не пов'язанi майновими iнтересами з товариством чи з його акцiонерами.
ВСТУПНИЙ ПАРАГРАФ
Аудиторську перевiрку проведено згiдно з Мiжнародними стандартами аудиту, прийнятими в якостi нацiональних, Закону України "Про аудиторську дiяльнiсть" та з урахуванням Вимог до аудиторського висновку при розкриттi iнформацiї емiтентами цiнних паперiв (крiм емiтентiв облiгацiй мiсцевої позики), якi затвердженi Рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку вiд 29.09.2011 року №1360.
Нами перевiрена фiнансова звiтнiсть ПАТ "КрКЗ" за 2011 рiк, яка включає наступнi форми фiнансових звiтiв та додатки до них:
"Баланс (форма №1) станом на 31 грудня 2011 року.
"Звiт про фiнансовi результати (форма №2) за 2011 рiк.
"Звiт про рух грошових коштiв (форма №3) за 2011 рiк.
"Звiт про власний капiтал (форма №4) за 2011 рiк.
"Примiтки до рiчної фiнансової звiтностi (форма №5) за 2011 рiк.
"Опис важливих аспектiв облiкової полiтики за 2011 рiк.
Аудит передбачає виконання аудиторських процедур задля отримання аудиторських доказiв стосовно сум та розкриттiв у фiнансових звiтах. Обсяг аудиторської перевiрки фiнансової звiтностi ПАТ "КрКЗ" за 2011 рiк вiдповiдає вимогам МСА 200 "Загальнi цiлi незалежного аудитора та проведення аудиту вiдповiдно до мiжнародних стандартiв аудиту", МСА 220 "Контроль якостi аудиту фiнансової звiтностi", МСА 500 "Аудиторськi докази" i базується на процедурах, якi безпосередньо визначенi аудитором, згiдно професiйного судження, Мiжнародних стандартiв аудиту та вважаються необхiдними для досягнення мети аудиту - одержання обгрунтованої впевненостi в тому, що фiнансовi звiти не мiстять суттєвих викривлень.
Рiвень суттєвостi проведення аудиту фiнансової звiтностi ПАТ "КрКЗ" за 2011 рiк встановлювався у вiдповiдностi до вимог Мiжнародного стандарту аудиту 320 "Суттєвiсть при плануваннi та проведеннi аудиту", внутрiшнiх положень аудиторської фiрми "Сiчень-Аудит", професiйного судження аудитора, шляхом визначення характеру, розрахунку та обсягу аудиторських процедур, а також оцiнюючи наслiдки викривлень.
Аудит фiнансової звiтностi за 2011 рiк суб'єкта господарювання, що перевiряється, включає також оцiнку вiдповiдностi використаної облiкової полiтики, прийнятнiсть облiкових оцiнок, зроблених управлiнським персоналом, та загального представлення фiнансових звiтiв.
Ми вважаємо, що нами отриманi достатнi та вiдповiднi аудиторськi докази i результат проведеної нами аудиторської перевiрки забезпечує обгрунтовану пiдставу для висловлення нашої думки, щодо фiнансових звiтiв.
ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ УПРАВЛIНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ
Управлiнський персонал ПАТ "КрКЗ" несе вiдповiдальнiсть за початковi залишки, пiдготовку та достовiрне представлення фiнансової звiтностi за 2011 рiк у вiдповiдностi до Закону України "Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi", Положень (стандартiв) бухгалтерського облiку та прирiвняних до них Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi.
Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу акцiонерного товариства охоплює: розробку, впровадження та використання внутрiшнього контролю стосовно пiдготовки та достовiрностi представлення фiнансових звiтiв, якi не мiстять суттєвих викривлень внаслiдок помилки або iнших обставин; вибiр та застосування вiдповiдної облiкової полiтики, а також облiкових оцiнок, якi вiдповiдають обставинам.
Керiвництво суб'єкта господарювання, який перевiряється, повинно постiйно пiдтримувати вiдповiднiсть i ефективнiсть систем облiку та внутрiшнього контролю по пiдприємству.
ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ АУДИТОРА
Нашою вiдповiдальнiстю є надання висновку щодо фiнансової звiтностi ПАТ "КрКЗ" за 2011 рiк на основi результатiв нашої аудиторської перевiрки.
Ми провели аудиторську перевiрку у вiдповiдностi до Мiжнародних стандартiв аудиту. Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання етичних вимог, а також планування й виконання аудиторської перевiрки для отримання достатньої впевненостi, що фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих викривлень.
АУДИТОРСЬКА ДУМКА (ВИСНОВОК)
Проведена аудиторська перевiрка забезпечує розумну основу для аудиторського висновку, щодо повного комплекту фiнансової звiтностi.
Згiдно вимог Мiжнародного стандарту аудиту №705 "Модифiкацiї думки у звiтi незалежного аудитора" - даний аудиторський висновок є умовно-позитивний, бо iснує обмеження обсягу роботи аудиторiв.
Ми не спостерiгали за iнвентаризацiєю основних засобiв, малоцiнних активiв, запасiв, дебiторської та кредиторської заборгованостi на дату складання фiнансової звiтностi суб'єкта господарювання, який перевiряється, проведено без участi незалежного аудитора, оскiльки ця дата передувала призначенню аудитором акцiонерного товариства - аудиторську фiрму ТОВ "Сiчень-Аудит".
Вищезазначенi питання мають обмежений вплив на фiнансовi звiти i не перекручують загальну рiчну фiнансову звiтнiсть товариства та стан справ в цiлому.
Нами було зiбрано необхiдну кiлькiсть аудиторських доказiв для пiдтвердження достовiрностi дебiторської та кредиторськiй заборгованостi, а також основних засобiв, малоцiнних активiв, запасiв у фiнансовiй звiтностi ПАТ "КрКЗ" у всiх суттєвих аспектах.
Вiдповiдно до проведених процедур, аудитори повiдомляють про наступне:
1.Ми отримали i перевiрили iнформацiю стосовно вартостi чистих активiв ПАТ "КрКЗ" та виявили, що вартiсть чистих активiв вiдповiдає вимогам частинi третiй статтi 155 Цивiльного кодексу України.
2.Нами отримана i розглянута iнша iнформацiя з метою виявлення суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається та подається разом з фiнансовою звiтнiстю. Ми виявили, що суттєвих невiдповiдностей не встановлено.
3.Ми отримали i перевiрили iнформацiю про виконання значних правочинiв (10 i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi). Ми не знайшли пiдтверджень щодо виконання значних правочинiв.
4.Ми отримали i перевiрили iнформацiю стосовно стану корпоративного управлiння i внутрiшнього аудиту ПАТ "КрКЗ". Ми виявили, що стан корпоративного управлiння вiдповiдає вимогам ЗУ "Про акцiонернi товариства".
5.Нами отримана i перевiрена iнформацiя стосовно iдентифiкацiї й оцiнки ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства; отриманi достатнi та прийнятнi аудиторськi докази, що стосуються оцiнених ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства; отриманi письмовi запевнення вiд управлiнського персоналу про вiдповiдальнiсть, встановлення i пiдтримання внутрiшнього контролю для запобiгання та виявлення фактiв шахрайства.
Нами не знайдено пiдстав щодо фактiв викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства.
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформація про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його положення на ринку; інформація про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання 2011 рiк видався дуже складним для нашого пiдприємства.
Спостерiгалося зниження обсягiв випуску колiсної продукцiї, значною мiрою обумовлене збiльшенням конкуренцiї на зовнiшнiх i внутрiшнiх ринках та переорiєнтацiєю деяких крупних споживачiв колiсної продукцiї ПАТ "Кременчуцький колiсний завод" на продукцiю власного виробництва (наприклад, РУП "МТЗ").
Обсяг виробництва продукцiї в дiючих цiнах за 2011 рiк склав 440 946,2 тис. грн. Реалiзовано продукцiї на суму 427 770,3 тис. грн.
В 2011 роцi випуск товарної продукцiї в порiвняннi з 2010 роком зменшився у порiвнянних цiнах на 1.01.11 р. i склав 95,2 %.
Обсяг випуску колiсної продукцiї виробничо-технiчного призначення становить 420 148,8 тис. грн. В натуральному виразi виготовлено 2 066,359 тис. штук колiс (95,6 % до минулого року), iз них:
-колеса до легкових автомобiлiв та автомобiлiв
малої вантажопiд'ємностi - 1 658,676 тис. штук
(91,5 % до минулого року);
-колеса до вантажних
автомобiлiв та автобусiв - 74,097 тис. штук
(108,5 % до минулого року);
-колеса до тракторiв, комбайнiв та iнших
сiльгоспмашин - 333,586 тис. штук
(119,2 % до минулого року).
Рiвень спецiалiзацiї заводу становить - 95,3 %.
Продукцiя, що не вiдповiдає профiлю заводу:
-устаткування спецiальне технологiчне - 0,7 %,
-причепи - 3,9 %,
-iнша продукцiя - 0,1 %.
На заводi працює 2 основнi цехи, з них 1 спецiалiзований на виготовленi колiс, а один здiйснює фарбування, пакування i вiдвантаження готової продукцiї.
Цехи основного виробництва i цехи допомiжного виробництва виконали виробничi завдання за 2011 рiк.
В 2011 роцi на ПАТ "КрКЗ" з метою пiдвищення технiчного рiвня виробництва i продукцiї впровадженi:
1. Новi вироби:
- кiльце бортове (54321.3101027)
- колесо 6Jx15Н2 (235.3101015)
- обод 20,00х22,5 (8013.3101014, 8013.3101014-01)
- колесо 6Jx15Н2 (236.3101015)
- колесо 6Jx15Н2 (237.3101015)
- колесо 6,5Jx16Н2 (232.3101015)
- колесо DW16х24(8838.3107012-30)
- кiльце бортове (6450.3101027)
- колесо 6,5Jx15Н2 (231.3101015)
- колесо 8,25х22,5 (502.3101012-07)
- колесо DW27Ах32(8006.3101012)
- колесо W10х52(8571.3107012)
- колесо W10х54(8591.3107012)
2. Впроваджено нове обладнання, прогресивнi техпроцеси, засоби механiзацiї та автоматизацiї виробничих процесiв:
- освоєння нових технологiй:
1. Оснащено механiчним приводом подачу супортiв для пiдрiзки бортових закраїн (дiльниця №2 ЦВК).
2. Виготовлена механiзацiя та реконструкцiя лiнiї "малих серiй" у БЦ.
3. Проведена модернiзацiя профiлiровочної лiнiї "Тема 31III" для виготовлення обода 6Jх16Н2 кресл.232.3101020 (дiльниця №2 ЦВК).
4. Впроваджено дiльницю збирання-зварювання колiс по типу "Mitsubishi Lancer" (дiльниця №2 ЦВК).
5. Придбана i впроваджена установка плазмового розкрою (дiльниця №2 ЦВК).
6. Виконана замiна джерела живлення та подаючих механiзмiв для зварки колiс 11,25х20,00 (дiльниця №3 ЦВК).
7. Виконана модернiзацiя агрегатно-свердлувального верстата АМ8815 для обробки дискiв 508 3101016-10 (дiльниця №3 ЦВК).
8. Придбано та впроваджено стрiчко-пиляльний верстат моделi SGA-300 (IШЦ).
Інформація про основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування Придбання та вiдчуження активiв Товариство не здiйснювало.
Інформація про основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства, інформація щодо планів капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, в тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення Основнi засоби пiдприємства знаходяться за мiсцем юридичної адреси пiдприємства, а саме: м. Кременчук , проїзд Ярославський, 8.
Земельнi дiлянки, на яких розташоване пiдприємство, будiвлi та споруди, машини та обладнання, транспортнi засоби та iншi основнi засоби є власнiстю пiдприємства. Виробничi площi пiдприємства становлять 100,439 м2
Основним виробничим устаткуванням є:
- зварювальне устаткування;
- пресове устаткування;
- фарбувальне устаткування.
Коефiцiєнт використання обладнання в 2011 роцi становить 0,40.
Ступiнь вибуття основних фондiв за 2011 рiк становить 1,91, ступiнь зносу 0,10.
В 2011 роцi впроваджене нове обладнання, засоби механiзацiї та автоматизацiї виробничих процесiв на загальну суму 20023,0 тис.грн.
Згiдно затвердженого комплексного плану технiчного розвитку заводу на 2012 рiк заплановано:
1. Виконати модернiзацiю дiльницi зборки-зварювання в лiнiї №1.
2. Впровадити установку дробометної очистки заготовок та деталей з листового металу.
3. Впровадити механiчну обробку комплектуючих колiсної продукцiї.
4. Створити дiльницю шиномонтажу.
5. Впровадити турбiнний компресор.
Інформація щодо проблем, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень На дiяльнiсть емiтента негативно впливає значне зниження обсягiв виробництва та реалiзацiї продукцiї,зростання цiн на енергоносiї, металопрокат, а також зростання витрат на заробiтну плату у зв`язку з виконанням вимог галузевої угоди спричинене загальною свiтовою фiнансовою кризою, зростання курсу iноземних валют, та вiдсоткiв за наданими кредитами банкiв.
Інформація про факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства У 2011 роцi сума сплачених штрафiв та пенi склала 10180,87 грн.
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента Пiдприємство використовує власнi оборотнi кошти та залученi кредитнi кошти. Працює в основному за системою попередньої оплати.
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та про очікувані прибутки від виконання цих договорів Не виконаних договорiв за 2011 рiк немає.
Стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому) В умовах вiльних ринкових вiдносин, колектив пiдприємства у своїй дiяльностi керується такими основними напрямками, спрямованими на успiшну роботу:
-забезпечення життєдiяльностi пiдприємства за рахунок збереження iснуючого i пошуку нових ринкiв збуту;
-пiдвищення якостi продукцiї, що випускається;
-пiдготовка i освоєння випуску нових колiс;
-зниження витрат на виробництво.
Основними задачами по впровадженню нових виробiв i технологiй в 2012 роцi є:
- освоєння виробництва нових виробiв:
Колесо DW27Aх32 черт.8006.3101012 Гомсiльмаш
Колесо DW21Ах32 черт.8035.3101012-40 CLAAS
Колесо DW16х24 черт.8838.3107012-20 Гомсiльмаш
Обод DW28Вх32 черт.8181.3101014 Ростсiльмаш, TWT
Обод W10х36 черт.865.3101014 TWT
Колесо 5 1I2 Jх14Н2 черт.218.3101015-10 ЗАО "ЗАЗ"
для автомобiля Shevrolet "AVEO"
Колесо 6Jх15Н2 черт.218.3101015-10 Асоцiацiя дилерiв
для автомобiля "Skoda Octavia II"
Колесо 5Jх14Н2 для автомобiля VW "Polo Sedan" Асоцiацiя дилерiв
Колесо 6Jх15Н2 для автомобiля Hyundai "Solaris" Асоцiацiя дилерiв
Колесо 5 1I2 Jх14Н2 черт.240.3101015 Асоцiацiя дилерiв
для автомобiля Cherry "Amulet", Vortex "Corda"
Платформа для автомобiля ДП "Автоскладальний завод №2" корпорацiї "Богдан"
- освоєння нових технологiй:
1. Виконати модернiзацiю дiльницi збирання-зварювання в лiнiї №1 (дiльниця №1 ЦВК).
2. Впровадити установку дробеметної очистки заготовок та деталей з листового металу (дiльниця №2 ЦВК).
3. Виконати модернiзацiю лiнiї комплектування широкопрофiльних колiс (дiльниця №3 ЦВК).
4. Виконати роботи по розширенню дiльницi виготовлення причепiв (дiльниця №4 ЦВК).
5. Виконати роботи по створенню дiльницi шиномонтажу (ЦФ).
Опис політики емітента щодо досліджень та розробок дIв
Інформація щодо судових справ, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства або його посадові особи (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається 1. 04.08.2011 р. ПАТ "Кременчуцький колiсний завод" пред'явило позовну заяву до господарського суду Гродненської областi республiка Беларусь про стягнення з ВАТ "Лiдсельмаш" (м.Лiда, Республiка Беларусь) заборгованостi та штрафних санкцiй за вiдвантажену та несплачену колiсну продукцiю у розмiрi 1296486,64 рублi РФ. Справа станом на 08.11.2011 р. припинена через укладання мирової угоди, грошовi кошти перерахованi на розрахунковий рахунок ПАТ "КрКЗ" в розмiрi 1192720,00 рублiв РФ - основний борг, судовi витрати 42822,55 рублiв РФ поверненi, сплачено штраф 30000 рублiв РФ.
2. 16.11.2011 р. ПАТ "Кременчуцький колiсний завод" пред'явило позовну заяву до господарського суду Могилевської областi республiка Беларусь про стягнення з ВАТ "Бобруйськагромаш" (м.Бобруйськ, Республiка Беларусь) заборгованостi та штрафних санкцiй за вiдвантажену та несплачену колiсну продукцiю у розмiрi 1229256,00 рублiв РФ. Справа станом на 14.02.2012 р. розглянута, винесений судовий наказ про стягнення судових витрат з вiдповiдача, грошовi кошти перерахованi на розрахунковий рахунок ПАТ "КрКЗ" в розмiрi 1229256,00 рублiв РФ - основний борг пiд час судового розгляду, судовi витрати згiдно судового наказу в сумi 40984,73 рублiв РФ стягуються через службу судових виконавцiв на територiї Республiки Беларусь.
3. 17.10.2011 р. ПАТ "Кременчуцький колiсний завод" пред'явило позовну заяву до Господарського суду м.Києва про стягнення з ТОВ "Євразiйська промислова група" заборгованостi за невчасну поставку товару у розмiрi 115600,03 грн. Справа станом на 14.02.2012 р. знаходиться на стадiї виконання судового рiшення в державнiй виконавчiй службi.
4. 10.01.2011 р. ПАТ "Кременчуцький колiсний завод" пред'явило позовну заяву до Господарського суду Донецької областi про стягнення з ТОВ "Станкомаш" передоплати та штрафних санкцiй за невчасно поставлений товар у розмiрi 24402,76 грн. Справа станом на 31.12.2011 р. закрита, заборгованiсть та штраф погашенi в повному обсязi.
5. 15 березня 2011 р. розглянута апеляцiйна скарга управлiння Пенсiйного фонду України в Автозаводському районi м.Кременчука на рiшення Потавського окружного адмiнiстративного суду вiд 22.12.2010 р. про скасування рiшення Пенсiйного фонду № 2058 вiд 28.10.2010 р. Рiшення Полтавського окружного адмiнiстративного суду вiд 22.12.2010 р. скасовано. Товариством подана касацiйна скарга до Вищого адмiнiстративного суду України 13.04.2011 р. Вищий адмiнiстративний суд України вiдкрив касацiйне провадження. На 14.02.2012 р. справа не розглянута.
6. В квiтнi 2011 року до товариства пред'явлено позов про повернення зi зберiгання товару ТОВ "Пром-iнвест-технологiї". Товариством було заявлено зустрiчний позов про стягнення надзвичайних витрат при зберiганнi. Справа закрита через укладання сторонами мирової угоди затвердженою ухвалою господарського суду Полтавської областi вiд 11.08.11 р.
Інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі, за наявності, інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі Iнша iнформацiя, яка може бути iстотною для оцiнки iнвестором фiнансового стану та результатiв дiяльностi емiтента вiдсутня.